Sdělení uchazečům se specifickými potřebami vzhledem k zavedeným mimořádným opatřením

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Všichni uchazeči o studium na Ostravské univerzitě, kteří v přihlášce zaznačili specifické potřeby, obdrželi e-mail o možnosti modifikace přijímací zkoušky. Vzhledem k současné komplikované epidemiologické situaci aktualizujeme původní informace.

Zůstává v platnosti, že je nutné do 10. dubna 2020 elektronicky kontaktovat fakultní koordinátorku (viz původní mail) a doložit stanovené doklady pro modifikaci přijímací zkoušky. V případě, že potřebné doklady nemáte k dispozici a vzhledem k současné situaci je nemůžete do 10. dubna 2020 fakultní koordinátorce doručit, je možné uplatnit následující postup:

• Do 10. dubna 2020 elektronicky kontaktujete fakultní koordinátorku a sdělíte jí, že požadované doklady nemůžete do stanoveného data doručit a uvedete, o jaké specifické potřeby se u Vás jedná.
  • Vyplníte a e-mailem doručíte Čestné prohlášení, na jehož základě bude připravována modifikace přijímací zkoušky.
  • Požadovaný doklad o specifických potřebách (viz původní mail) doručíte nejpozději v den přijímací zkoušky, a to před jejím zahájením.
  • Pokud nebudou splněny předchozí podmínky, přijímací zkoušku můžete konat, avšak výhradně v běžném režimu, tj. bez modifikace.

Zveřejněno / aktualizováno: 31. 03. 2020