Pozvánka na setkání vysokoškolských center a pracovníků pro studenty se speciálními vzdělávacími potřebami

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Milé kolegyně, milí kolegové,

dovolujeme si Vás za Centrum Pyramida a za Katedru speciální pedagogiky Ostravské univerzity pozvat na „Setkání vysokoškolských center a pracovníků pro studenty se speciálními vzdělávacími potřebami“.

Setkání se uskuteční ve dnech 10. a 11. listopadu 2021 v prostorách univerzitní knihovny na ulici Bráfova 3, Ostrava (v sídle Centra Pyramida).

Setkání je součástí velké Speciálněpedagogické výroční konference, která se uskuteční také ve středu 10. 11. 2021 od 10:00 hod. v prostorách Pedagogické fakulty Ostravské univerzity (Ul. F. Šrámka 3, Ostrava – Mariánské Hory).

Účast na konferenci i setkání center je ZDARMA. Zajistíme drobné občerstvení, coffeebreak + velmi zajímavý program na oba dva dny.

Pro registraci a více informací prosím kontaktujte referentku Centra Pyramida Ing. Kateřinu Žvakovou.

Zveřejněno / aktualizováno: 05. 11. 2021